You are currently viewing Moja historia

Moja historia

Cześć i Czołem😃💚

Moja historia. Od czego zacząć? 
Wiem.!.
Przez ostanie 19 lat pracuje jako kierowca nigdy nie było czasu aby spokojnie zaplanować i przygotować posiłki.
Wstawałem o 5:00 wracałem o 18:00 – 20.00.W ciągu dnia nie zawsze był czas żeby zjeść. Wszystko nadrabiałem wieczorem. Moja waga doszła swego czasu do 111 kg. I jeszcze rok 2019 gdzie  pozmieniało się moje życie (rozwód itp). Popadłem w depresję i oczywiście objadanie było najprostrzym sposobem poradzenia sobie. Do tego jak by było mało wrażeń miałem poważną operacje – jelita. I kilka miesięcy rekonwalescencji.. I Tutaj z pomocą trafiłem do firmy Herbaline gdzie z pomocą grupy i mojego osobistego trenera żywienia Pauli  pokonałem swoje przeciwności czyli:
❌ poważną operację
❌ długi okres rekonwalescencji 
❌ swoje słabości
❌ depresje
 
Dlatego mogę się dziś cieszyć:
✅ lepszym zdrowiem 😁💪🏻
✅ mam więcej energii/chęci do życia
✅ sprawnością fizyczną 🏋🏻‍♂️
✅ nauczyłem się planować posiłki i je dobrze komponować 🥘🥗
✅ jestem mniejszy o blisko 2 rozmiary 
 
 
 

Wszystkie nawiązania do kontroli wagi odnoszą się do Programu Kontroli Wagi Herbalife Nutrition, który
składa się, między innymi, ze zbilansowanej diety, regularnych ćwiczeń, codziennego spożywania
odpowiedniej ilości płynów, w razie potrzeby stosowania suplementów diety oraz właściwego wypoczynku.
Wszystkie efekty są indywidualne i mogą się różnić u poszczególnych osób.

 .

Jeżeli trafiłeś na naszą stronę domyślamy się, że poza wspaniałym samopoczuciem i zdrowym stylem życia chciałbyś `zgubić` kilka kilogramów. A zatem dobrze trafiłeś! Stosując dwa koktajle dziennie (zastępując dwa posiłki dziennie) możesz w prosty i przyjemny sposób schudnąć od 4-5 kg miesięcznie bez efektu jo-jo. Efekt zależy tylko od Ciebie! Niezdrowym głodówkom mówimy stanowczo NIE! odchudzanie z Herbalife jest kolorowe i smaczne 🙂 Aby było jeszcze przyjemniejsze proponujemy je uzupełnić w błonnik i herbatkę.

Pamiętaj również o piciu wody,ok 2-3 litry dziennie i aktywności fizycznej.

Kupując w naszym serwisie, masz pewność, że produkty są oryginalne – pochodzą bezpośrednio z Herbalife Polska.   możesz zwrócić produkty w ciągu 30 dni od daty zakupu – jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, a my oddamy Ci pieniądze. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony!

Rezultaty stosowania produktów i diety Herbalife nie są gwarantowane, zależą od czynników indywidualnych i mogą różnić się od opisanych w treści strony internetowej.

Produkty Herbalife nie mają właściwości medycznych, leczniczych i terapeutycznych. Podstawowym ich zadaniem jako suplementów odżywczych jest uzupełnianie diety i wsparcie jakości odżywiania.

Produkty Herbalife, ich skład, etykiety są dostosowane oraz przeznaczone tylko i wyłącznie dla dorosłych